Odontologinės kėdės

Patogi ir ergonomiška odontologinė kėdė – būtinybė šiuolaikiniame odontologo kabinete. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti įsigyti aukščiausios kokybės, pažangias odontologines kėdes pagal savo pageidavimus. Siūlome ne tik odontologinių kėdžių įsigijimą, bet ir jų sumontavimą, bei techninę priežiūrą.  Atliksime visus būtinus darbus pritaikant ir instaliuojant odontologines kėdes Jūsų darbo vietoje.

Odontologinės kėdės

Odontologinė kėdė pranokstanti visus lūkesčius
1. Unikalus dizainas
2. Technologiniai sprendimai, pritaikyti tiksliam darbui.
3. Pritaikyta didžiausiam paciento, gydytojo ir asistento patogumui.
4.  Pirmos klasės serviso aptarnavimas
5. 2 metų garantija

Informacija, užsakymas

Odontologinė kėdė Kaiser apginkluota elektra varomu cilindru, užtikrinančiu puikų kėdės reguliavimą – nesivargindami pasuksite ją įvairiais kampais. Seilių išsiurbimo filtrą išimti ir išvalyti yra labai nesudėtinga. Prie kėdės sumontuota keramikinė spjaudyklė ir papildoma vandens tiekimo sistema. Visos šios kėdės sudedamosios dalys gali būti lengvai pašalinamos ir perkeliamos į kitą vietą.

Prie kėdės įmontuotas odontologinis kompiuteris aprūpintas LCD ekranu. Visas kėdės ilgis – 1950 mm.

Informacija, užsakymas

Odontologinė kėdė W pasižymi išskirtiniu komfortu, leisiančiu pacientui visiškai atsipalaiduoti ir palengvinti odentologo darbą. Kėdėje sumontuotos galvos, rankų ir ir nugaros atramos, puikiai prisitaikančios prie įvairių pacientų reikalavimų. Kėdėje taip pat sumontuotas saugiklis, kuris apsaugo kėdė nuo bet kokio judėjimo procedūrų metu, tokiu būdu sumažinant traumų tikimybę.

Šalia kėdės sumontuoti visi darbui būtini atributai – odontologinių įrankių laikiklis, moderni stiklinė spjaudyklė, kurią lengva išimti ir išvalyti. Šalia kėdės taip pat sumontuotas odontologinis kompiuteris su LCD ekranu.

Informacija, užsakymas
  • English
  • Русский

katalogas

Nepriekaištingai funkcionalių ir šiuolaikiškų odontologijos kabinetų įrengimas. Aukščiausios klasės paslauga nuo A iki Z – pakonsultuosime, pateiksime projektą ir įrengsime Jūsų odontologijos kabinetą.

dant_tvark